VRBA s.r.o.

Firma VRBA správa nemovitostí s.r.o. vznikla sloučením divizí správy nemovitostí společností VRBA, s.r.o. a TEPLO T s.r.o. V obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně je zapsaná v oddílu C, vložka 55318.

Spokojenost našich zákazníků je na 1. místě, můžeme nabídnout i technickou správu a údržbu Vaší nemovitosti. Výhodou naší firmy je, že využíváme moderní software pro vyúčtování služeb, Vaše vyúčtování bude vždy přesné a seriozní.

Jsme kvalitní a seriózní PARTNER PRO VAŠE BYDLENÍ.

O společnosti

Společnost VRBA správa nemovitostí s.r.o. je nástupnickou společností divizí správy nemovitostí firem VRBA, s.r.o. a TEPLO T s.r.o. Od 1.9.2014 je společnost členem skupiny CERGO.

Jsme specialisté na problematiku správy nemovitostí s více než 20ti letými zkušenostmi v této oblasti. Poskytujeme komplexní služby pro správu domů, bytů i nebytových prostor s portfoliem více než 4 000 bytových jednotek Blansku, Tišnově, Adamově, Bílovicích nad Sv., Skalici nad Sv. a dalších obcích na sever od Brna.

Našimi klienty jsou především bytová družstva, společenství vlastníků bytových jednotek, municipality a společnosti vlastnící soubory nemovitostí. Dále široké spektrum zákazníků, kteří potřebují zajistit potřebný servis pro provoz nemovitostí, ať už bytových domů, či jiných bytových a nebytových prostor.

Nabízíme komplex technického a ekonomického servisu, tedy vše potřebné pro zajištění bezproblémového chodu nemovitostí a jejich správu; každý si může vybrat rozsah služeb podle svých potřeb. Každému zákazníkovi jsme schopni sestavit na míru kombinaci služeb, která mu přinese skutečnou přidanou hodnotu, tj. úsporu provozních nákladů současně se zvýšením uživatelského komfortu.

Technická správa představuje zajištění údržby, revizí technických zařízení, vedení technické evidence domů, bytů a nebytových prostor, úklidové služby společných prostor domů vč. zimní údržby, kompletní servis otopných soustav a rozvodů teplé vody, cejchování vodoměrů, měřičů tepla a další služby dle přání majitele. Poskytujemre také poradenství v oblasti financování rekonstrukcí a oprav (Zelená úsporám II, úvěrové zdroje).

Samozřejmostí je zajištění veškerých oprav systémů vytápění, plynových zařízení, elektroinstalací, rozvodů vody a odpadů, včetně poruch, vlastními pracovníky a v dalších oblastech (výtahy, antény, apod.) prostřednictvím partnerské sítě. Servisní pohotovost poskytujeme po celý rok i mimo pracovní dobu; naši klienti mohou využívat také služby energetického dispečinku a zákaznického centra.

V oblasti ekonomického servisu se jedná o vedení účetnictví včetně vypracování předpisů plateb pro jednotlivé uživatele za energie, služby, nájemné, užívání společných částí nemovitostí, platby do fondu oprav atd., včetně detailního vyúčtování. Dále zastupování při předávání a nájmech bytů, nebytových prostor a objektů, ekonomický management včetně plánování investic a oprav. V této oblasti máme ke zpracování údajů k dispozici nejmodernější software s možností nejrůznějších výstupů definovaných dle potřeb zákazníka.

V rámci inženýrské činnosti zajišťujeme vypracování návrhů a projektů pro aplikace úsporných technologií pro výrobu tepla a elektrické energie, revitalizace objektů, energetické poradenství (energetické štítky, energetické audity) a dále poradenství v oblasti financování s využitím dotací ze strukturálních fondů EU.

Reference

Společnosti VRBA správa nemovitostí s.r.o. má ve správě více než 4 000 bytových a nebytových jednotek o celkové výměře převyšující 200 000 m2.