Servis a opravy

Společnost poskytuje svým zákazníkům servis a opravy v oblasti technického zařízení budov, zejména v oblasti vytápění, zdravotnětechnických instalací (voda, kanalizace, vnitřní plynovody), ale i ostatní služby zajišťující prostřednictvím svých smluvních partnerů - elektro, výtahy, slaboproudé rozvody, STA, zámkařství a ostatní.

Termostatické ventily - nabízíme instalace, servis a opravy termostatických ventilů (Oventrop, Heimeier, aj.) od návrhu hydraulického vyvážení topné soustavy přes dodávku, montáž a následný záruční i pozáruční servis.

Poměrová měřidla - nabízíme instalace a servis poměrových měřidel, zejména bytových vodoměrů, kompaktních měřičů tepla a RTN (rozdělovačů topných nákladů). Veškeré měřiče jsme schopni dodat ve standartní verzi, nebo s možností dálkového odečtu. Svým zákazníkům nabízíme kompletní servis od zaměření, dodání cenové nabídky, vyvěšení termínu montáže, instalace, zaplombování a zaevidování stavu původních i nových měřidel.

Plynové kotle - instalujeme a servisujeme plynové kotle (Baxi, Viessman). Jsme schopni zajistit jak nové instalace, tak výměnu stávajících zdrojů za nové. Poskytujeme komplexní péči od návrhu vhodnosti zdroje, instalaci, úpravu spalinové cesty dle požadavků součastné legislativy, po zpuštění včetně záručního a pozáručního servisu. 

Bytové stanice meibes - jako smluvní servisní organizace výrobce Meibes, poskytujeme záruční a pozáruční servis a opravy pro bytové stanice LOGOtherm.

Ohřevy teplé vody - nabízíme instalaci, opravy i servis domovních bytových ohřívačů teplé vody. Zaměřujeme se především na oblast elektrických a nepřímo ohřívaných zařízení pro přípravu teplé vody. Dle požadavků zákazníka jsme schopni zajistit instalaci zařízení z produktových řad různých výrobců v rámci instalací bytových (DZ Dražice, Tataramat, Ariston, aj.) i domovních (ACV, Alfa Laval, aj.).

Manažer technické správy nemovitostí Milan Chaloupka +420 777 707 753 +420 549 410 646
Servisní pohotovost +420 515 550 930