PODĚKOVÁNÍ ZA PODPORU CHARITATIVNÍ AKCE "YOU DREAM WE RUN"

Ve dnech 12.-13.6.2015 proběhla v Blansku charitativní akce konaná každoročně pod názvem "YOU DREAM WE RUN". Společnost VRBA správa nemovitostí s.r.o. byla i v letošním roce partnerem akce. Dovolte nám se podělit o slova díku předsedy spolku PROSEN, který celou akci organizoval. 

 


 

Vážený pane Vrbo,

rád bych Vám touto cestou poděkoval za podporu již III. ročníku charitativní sportovně společenské  akce "You Dream We Run ".

Naše akce plní sny postiženým dětem a i díky Vaší podpoře se nám podařilo splnit sny všem přihlášeným dětem v hodnotě za bez mála 140.000,-Kč !!!!

Výtěžek z naší akce je vždy do poslední koruny určen na splnění snů a její jedinečnost je právě v transparentnosti akce. Na jejím konci se nepředávají šeky s imaginárními čísly a nepřevádí dech beroucí částky na účet, nýbrž předávají konkrétní sny handicapovaným dětem.

V jedné z písniček repertoáru Michala Davida, zpěváka, který naši akci svým vystoupením podpořil, zazněly tyto verše :

"Pár přátel stačí mít, co uměj za to vzít,
a nepřestanou hrát, když nemáš chuť se smát,
jen zapři se a vstaň, a rvát se nepřestaň,
vždyť někdy stačí říct jen dál se snaž.
Ty na to máš."

Jsme parta přátel, pro které je jedinou odměnou úsměv a spokojenost postižených dětí a jejich rodičů. Vy a Vaše firma jste se k nám v  pátek a sobotu 12.-13.6.2015 přidali a spolu s námi těmto dětem sen splnili.

Ještě jednou Vám děkuji za Emičku, Liborka, Šimonka, Martina a Tomáše, štafetové běžce a více než 3.000 návštěvníků letošního ročníku ....a partu organizátorů akce "You Dream We Run", akce která plní sny.

Budeme potěšeni a šťastni, když nám i v příštím roce opět pomůžete udělat postižené děti šťastnými!

S úctou,

Roman Jančiar
předseda
PROSEN - spolek pro podporu osob 
sociálně či zdravotně znevýhodněných